Rejnok 2023/2024

Kurzy potápění
Ochutnávky #
Prodej vybavení
Půjčovna
Dětský kroužek
Plnění lahví

Potápěčské dovolené v roce 2018

Vážení rodiče, členové klubu, příznivci potápění, dovolujeme si vám nabídnout možnost společného prázdninového potápění v moři v Chorvatsku a na Elbě. Obě lokality jsou velice vhodné jak pro potápěče a jejich krásný koníček, tak i jako místo pro krásnou dovolenou nepotápějících se rodiných příslušníků :-)). Níže připojuji základní informace ke každé z lokalit a především o termínech možného společného výjezdu:

Chorvatsko - kemp Marina - velice pěkně vybavený kemp, nabídka kempu a aktivit pro děti i dospělé na https://www.camping-adriatic.com/marina-camp-labin. (Děti z kroužku Rejnok, které mají zájem o toto potápění mohou jet buď společně s rodiči nebo ty, které rodiče pustí, mohou po dohodě vyrazit s námi s klubem.)

Termín: 30.6.2018-8.7.2018 (odjíždí se, pokud pojedete s námi naším vozem, 29.6. cca v 19 hod z Děčína a cesta zpět je 8.7.2018 opět na noc, takže příjezd do Děčína je 9.7. v brzkých ranních hodinách). Jinak se k nám můžete vlastní dopravou připojit kdykoli během uvedeného pobytu :-).

Doprava: buď novým vozem klubu (náklady na cestu klubovým vozem budou následně rozpočítané dle počtu osob ve voze) nebo vlastní nebo je také možné nasmlouvat si odvoz prostřednictvím CK Dezka, kdy cesta tam i zpět vychází cca na 2.200,- Kč/osoba.

Ubytování: 1. kemp - společná parcela, k dispozici je náš karavan - uzavíratelná ložnice s velkým lůžkem pro 3 osoby a dvoulůžko v hlavní části karavanu - cena 16 euro podíl na parcele + poplatek za osobu/den kempu dle ceníku
                        https://www.camping-adriatic.com/marina-camp-labin/price-list,

                   2. kemp - vlastní parcela - ubytování ve vlastním karavu, autě, stanu apod.,

                   3. kemp - mobilehome - cena dle ceníku kempu - https://www.camping-adriatic.com,

                   4. možnost pronájmu lůžka v trvale umístěném karavanu - cena 16 euro + poplatek za osobu/den kempu dle ceníku
                       https://www.camping-adriatic.com/marina-camp-labin/price-list,

                   5. apartmány v okolí kempu - v případě zájmu můžeme předat kontakty. Stravování - vlastní (v karavanu je k dispozici kuchyňka, gril, lednice) nebo v okolních místních restauracích a pizzeriích (nabídka je dostatečná).

Pojištění: zařizuje si každý sám.

Potápění: ponorné vychází cca na 2 eura/ den, plnění lahví viz ceník http://scubacenter.de/pages/en/prices.php?lang=EN.

Půjčovné výstroje klubu: viz. ceník http://www.dcdivers.cz/index.php/sluzby/pujcovna-vystroje - pro děti kroužku půjčovné 50% uvedené ceny.

Důležité: pokud se rozhodnete naší nabídky využít, prosíme o závazné přihlášení co nejdříve - kapacita míst je omezena (pro ty, co chtějí ubytování a cestu s námi, tak prosíme nejpozději do 15.2.2018, aby se včas objednalo ubytování). V případě závazného přihlášení a využití naší nabídky ubytování je pak třeba uhradit zálohu ve výši 50 euro/osoba také do uvedeného data. Děkujeme:-).

Elba - základna Go deep - https://www.godeep.cz/ (Děti z kroužku Rejnok, které mají zájem o toto potápění mohou jet buď společně s rodiči nebo ty, které rodiče pustí, mohou po dohodě vyrazit s námi s klubem.)

Termín: 3.8.2018-10.8.2018 - v případě většího zájmu z vaší strany je možné zajistit ještě termín 24.8.-31.8.2018 (cesta cca 15 hodin včetně trajektu, odjíždí se, pokud pojedete s námi naším vozem, 2.8.2018, kdy čas bude ještě upřesněn dle trajektu.... zpět se budeme opět řídit trajektem a příjezd bude dle toho upřesněn). Jinak se k nám můžete vlastní dopravou připojit kdykoli během uvedeného pobytu :-).

Doprava: buď novým vozem klubu (náklady na cestu klubovým vozem budou následně rozpočítané dle počtu osob ve voze) nebo vlastní - popis cesty včetně nákladů na známky a trajekt https://www.godeep.cz/kontakt.

Ubytování: přehledný plánek apartmánů na https://www.godeep.cz/ubytov-n- a cen za ubytko https://www.godeep.cz/cen-k. Výhodné je především využití přistýlky (ideální vzhledem k ceně pro děti, které s námi pojedou sami). Stravování - vlastní (v apartmánech je k dispozici vybavená kuchyňka, gril, lednice) nebo v okolních místních restauracích.

Pojištění: zařizuje si každý sám.

Potápění: popis lokalit naleznete na https://www.godeep.cz/lokality a ceník za ponory z lodi https://www.godeep.cz/cen-k.

Půjčovné výstroje klubu: viz. ceník http://www.dcdivers.cz/index.php/sluzby/pujcovna-vystroje - pro děti kroužku půjčovné 50% uvedené ceny.

Důležité: pokud se rozhodnete naší nabídky využít, prosíme o závazné přihlášení do 31.1.2018, do tohota data máme bloklé poslední volné termíny. V případě závazného přihlášení a využití naší nabídky ubytování je pak třeba uhradit zálohu ve výši 70 euro/osoba také do uvedeného data. Děkujeme:-). V případě dalších dotazů se na nás obraťte, budeme řešit individuálně. Budeme se těšit na viděnou v červenci a srpnu v teplém moři :-)), Jana a Mojmír Skalovi, Potápěčský klub Děčín, z.s.

Kalendář akcí

Dokumenty a formuláře

IANTD CENTRAL EUROPE

EDS

Partneři

Děčín sportuje

NSA

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com