RATIO Black Friday

Kurzy potápění
Ochutnávky #
Prodej vybavení
Půjčovna
Dětský kroužek
Plnění lahví

Náš klub se zabývá širokým spektrem činností od pořádání potápěčských kurzů, prodejem a provozem půjčovny potápěčského vybavení, práci s dětmi, pořádání ochutnávek potápění pro širokou veřejnost, plnění lahví i kompletním poradenstvím v oblasti potápění.

Potápěčské kurzy pořádáme pod záštitou výcvikového systému IANTD a nabízíme všechny rekreační kurzy od úrovně OWD až po úroveň DIVEMASTER.

V naší půjčovně najdete prakticky vše, na co si jen vzpomenete. Od ABC až po obleky, láhve, žakety, křídla, počítače, automatiky a světla. Vybavíme každého potápěče dle jeho přání.  

Prodáváme vybavení značek AGAMA, AQUALUNG, ATOMIC AQUATICS, BARE, BEUCHAT, CRESSI, DIVESYSTEM, FINN LIGHT, FLY, HOLLIS, OCEANIC, RATIO, SCUBATECH, SCUBAPRO, SUUNTO, TECLINE, URSUIT, UWATEC a VÍTKOVICE.

S dětmi pracujeme již čtvrtým rokem v kroužku mladých potápěčů Rejnok.

Ochutnávky pro veřejnost pořádáme vždy v létě 1x měsíčně od června do září, dále spolupracujeme se několika školami, účastníme se dětských dnů, kde také prezentujeme náš klub.

Vzduch plníme na tlak 200 a 300 bar kompresorem Astra V3E se třemi filtry, na objednávku jsme schopni zajistit i plnění směsí EAN a TRIMIX.   

Kalendář akcí

Dokumenty a formuláře

IANTD CENTRAL EUROPE

EDS

Partneři

Děčín sportuje

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com