RATIO Black Friday

Kurzy potápění
Ochutnávky #
Prodej vybavení
Půjčovna
Dětský kroužek
Plnění lahví

Pokud má Vaše dítě rádo vodu, plavat už umí a chtělo by se naučit něco víc, zkuste kroužek potápění. V kroužku se děti naučí základní dovednosti potřebné pro bezpečné potápění a samozřejmě potápění zde trénují.

Nejprve se děti učí šnorchlovat, tedy potápět se s maskou, šnorchlem a ploutvemi. Starší děti se (po zvládnutí šnorchlování) učí používat také potápěčské přístroje. Součástí potápěčského kroužku jsou i teoretické poznatky, například jak sestavit a ošetřovat potápěčskou výstroj, znalost signálů či pravidel bezpečného potápění.

Na bezpečnost dětí dohlížejí zkušení instruktoři, praktikanti, ale i zdravotní dozor, bezpečnost je dále zajištěna stanovením maximálního počtu dětí ve skupině.

Děti účastnící se kroužku potápění nemusí mít vlastní výstroj, vše jim bude na místě zapůjčeno organizátory. Děti si s sebou berou pouze plavky, ručník, mýdlo, doporučujeme pantofle k bazénu. Pokud mají děti vlastní potápěčské vybavení, mohou jej během kroužku používat. Za případné poškození či ztrátu v době konání kroužku však organizátoři neručí.

Cena kroužku je 2600 Kč za pololetí.

 

Přihláška do kroužku Rejnok k vyplnění v PC

Přihláška do kroužku Rejnok

 

 

Kalendář akcí

Dokumenty a formuláře

IANTD CENTRAL EUROPE

EDS

Partneři

Děčín sportuje

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com