Rejnok 2023/2024

Kurzy potápění
Ochutnávky #
Prodej vybavení
Půjčovna
Dětský kroužek
Plnění lahví

Dětský kroužek Rejnok 2018/2019

Vážení zájemci o dětský kroužek potápění Rejnok 2018/2019, první hodina kroužku začíná již 4.9.2018. Kroužek je jako vždy v čase 17-18h, tedy sraz je v 16.45 na hlavní recepci bazénu a děti budou bazén opouštět opět cca 15 minut po skončení hodiny (zde závisí především na individuální rychlosti sprchování a převlékání dětí). Vzhledem k odstávce celého plaveckého areálu na počátku měsíce září, bude první hodina probíhat na klubovně a bude zaměřena zejména pro nováčky na seznámení a teoretickou přípravu, tedy zvládnutí základní terminologie, poznání výstroje, toho, jak se strojí a naučení se základní komunikace pod vodou pomocí signálů. Sraz na tuto hodinu bude normálně na hlavní recepci Aquaparku. Další hodina, tedy 11.9.2018 by již měla probíhat ve venkovním areálu Aquaparku Děčín a jakmile se ochladí, přesouváme se s dětmi do prostror vnitřních. Pokud jste již nezaslali mailem, tak prosím, abyste na první hodinu prosím přinesli vyplněnou přihlášku do kroužku, kterou naleznete na http://dcdivers.cz/index.php/cinnosti-spolku/detsky-krouzek-rejnok. Na přihlášce současně naleznete platební údaje za kroužek.

Dětský kroužek se nikdy nekoná v době státních svátků a školních prázdnin. Dle pravidel Aquaparku Děčín je pro vstup do areálu také potřeba si na prvním setkání zakoupit na recepci za vratnou zálohu 100,- Kč čip, opravňujicí ke vstupu do areálu. Na tento čip vám současně nahrají 50,- Kč kredit a dobu pobytu v areálu 1,5 hodiny. Pokud by dítě zůstalo po kroužku v areálu déle, bude se mu čas pobytu odčítat z této částky a v této době může služeb Aquaparku užívat již jako jakýkoli jiný návštěvník a ne již jako učastník kroužku. Pokud máte nějaký svůj vlastní čip z bazénu, pak vám dobu kroužku nahrají na tento a nemusíte již zakupovat čip další.

Děti na kroužek nemusí mít žádné vlastní vybavení, postačí pouze plavky, mýdlo a ručník. Veškerou výstroj zajišťujeme my. Pokud však mají nějaké své vybavení, na které jsou zvyklé, mohou ho běžně v době kroužku používat. Pokud budeme využívat venkovní bazény, je dobré mít na přechod z šaten k bazénu ještě např. přezůvky či župan. všechny informace ke kroužku pak účastníci kroužku (a rodiče) dostávají pravidelně mailem. V případě jakýchkoli dalších dotazů prosím pište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na tel 603 864 383. Děkujeme a těšíme se s dětmi (i vámi) v září na viděnou :-).

 

Kalendář akcí

Dokumenty a formuláře

IANTD CENTRAL EUROPE

EDS

Partneři

Děčín sportuje

NSA

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com