Rejnok 2023/2024

Kurzy potápění
Ochutnávky #
Prodej vybavení
Půjčovna
Dětský kroužek
Plnění lahví

St. Johns + Abu Fandira safari v Egyptě, listopad 2021

Přátelé, kamarádi, příznivci potápění, zveme vás s naším klubem na potápěčské safari do Egypta, tentokrát na jih. Níže vám posíláme podrobnější informace k akci.

Termín: 20.-27.11. 2021

Lokalita: St. Johns + Abu Fandira Marina: Marsa Alam Loď: C Heaven (https://www.topdive.cz/egypt---c-heaven_103)

Provozovatel lodi: TOP DIVE s.r.o., Palackého 1430, Předklášteří

Cena: 30.490,- Kč/osoba - úhrada zálohy této ceny ve výši 1/2 při objednání zájezdu

Cena safari zahrnuje:

  • letenku Praha – Hurghada – Praha (Zajišťuje CA Ing. Pavel Šenk jakožto provizní prodejce CK/letecké společnosti garantující daný let. Za poskytované služby ručí přímo letecká společnost nebo garant letu)
  • 6-ti denní potápění (2-4ponory denně) na plně vybavené pot. lodi s posádkou a divemasterem, kompresory, generátory, čluny...
  • ubytování ve dvoulůžkových kajutách na lodi plná penze během pobytu na lodi včetně nealko nápojů zapůjčení potápěčské lahve (12L) a olov (opasek vlastní)
  • transfery v Egyptě - z a na letiště pokud se nebude 1. nebo 7. noc spát na lodi - ubytování v hotelu váhový limit na běžně sjednávané letenky je 23 kg + 8 kg příruční zavazadlo (může se změnit dle podmínek letecké společnosti), u Smartwings možnost nadváhy do 32 kg zdarma pro max. polovinu skupiny.

Cena nezahrnuje:

  • bakšišné posádce 40 Euro/os. rezervace 40 Euro/os (i pro ty, co neodcestují, platí se předem)
  • egypt. vízum (25 USD), je možné že bude osvobozeno
  • nitrox do 32%
  • 15L láhve – 30€/týden, dvojče 2x12L – 60€, stage láhve – 10€/týden bez postrojů, 15€/týden s postroji vše ostatní neuvedené (zapůjčení výstroje apod.)
  • pojištění – prozatím následující podmínky: všeobecné podmínky viz příloha příloha s tarify - Egypt spadá do „Evropy“ a pokud je zájezd do 30 000,-, stačí tarif K7S30N+ cena je 59,- Kč/den/os – obsahuje tarif dle tabulky v příloze, v balíčku je cestovní, potápěčské a storno pojištění. Prozatím má pojišťovna pokryté všechny země včetně těch, co jsou v červené zóně. Pojištění kryje i onemocnění Covidem v zemi dovolené. storno – 80% plnění, 20% spoluúčast, storno není platné v případě, že se člověk dostane jako negativní do karantény, protože byl s pozitivní osobou v kontaktu. v nabídce je nově i připojištění na Covid a karanténu (tady je myšleno hlavně to, že by místní úřady požadovali karanténu pro všechny ty negativní, kteří byli v kontaktu s pozitivním). cena je 26,- Kč/den/os Varianta 1 – bez připojištění: 472,- Kč Varianta 2 – s připojištěním: 680,- Kč
  • Možno si přiobjednat: kurzy potápění absolvované během safari – http://www.dcdivers.cz/index.php/cinnosti-spolku/kurzy-potapeni

Důležité:

pas účastníka musí mít platnost šest měsíců od data návratu.

Další, aktuální podmínky k vycestování, budeme posílat v rozumném čase před cestou, nyní je však ještě termín daleko a nevíme, co kdo kde zase vymyslí?....ale nebojte, téměř vše je řešitelné :-)).

Zájem o zájezd nám potvrďte prosím na tento email. V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici, pište či volejte, rádi vám vše zodpovíme:-).

Těšíme se na krásné společné potápění v Rudém moři, Jana a Mojmír Skalovi.

 

Kalendář akcí

Dokumenty a formuláře

IANTD CENTRAL EUROPE

EDS

Partneři

Děčín sportuje

NSA

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com