Rejnok 2023/2024

Kurzy potápění
Ochutnávky #
Prodej vybavení
Půjčovna
Dětský kroužek
Plnění lahví

Tento základní kurz potápění nabízí vstup do světa pod vodou a je určen začínajícím potápěčům, kteří kladou důraz na maximální bezpečnost od samého počátku. Na rozdíl od jiných kurzů potápěče - začátečníka, poskytuje tento kurz hlubší informace související s nejnovějšími technologiemi potápění a je určen především těm, kteří chtějí dosáhnout nejvyšší možné průpravy k zajištění maximální možné bezpečnosti při provozování tohoto sportu.

MÍSTO KURZU
Teoretická část může probíhá v Děčíně v naší učebně nebo na potápěčských základnách v Německu, Chorvatsku nebo Egyptě. Praktické lekce probíhají na bazénu v Děčíně a ponory ve volné vodě na lomech na severu Čech, Německu, taktéž v Chorvatsku nebo Egyptě.

PROGRAM
V průběhu tohoto kurzu získá účastník potřebné znalosti v 6-ti teoretických a bazénových modulech. Během 5-ti ponorů ve volné vodě své znalosti a dovednosti prakticky rozvine. Po úspěšném ukončení tohoto kurzu splňuje potápěč všechny předpoklady k bezpečnému potápění do maximálních hloubek 18 metrů společně s potápěčem s minimálně stejnou kvalifikací.

Po dokončení kurzu Open Water Nitrox Diver se potápěč může potápět s jakoukoli nitroxovou směsí od vzduchu (EAN21) až po EAN 40.

MATERIÁLY
Při zápisu do kurzu každý účastník obdrží: IANTD Open Water Diver / IANTD Open Water Nitrox Diver  manuál v češtině, IANTD Dekompresní tabulky a IANTD deník ponorů.

VÝSTROJ
Každý účastník si před začátkem kurzu musí obstarat základní vybavení tj. masku, šnorchl a ploutve nebo za mírný poplatek v našem kubu zapůčit na celou dobu kurzu. S výběrem rádi pomůžeme na naší provozovně. Zapůjčení zbývající výstroje je již zahrnuto v ceně kurzu.

OSVĚDČENÍ
Po úspěšném ukončení tohoto kurzu je účastníkovi uděleno osvědčení IANTD Open Water Diver / IANTD Open Water Nitrox Diver Toto potápěčské osvědčení, vystavené IANTD USA, největším sdružením rekreačních a technických potápěčů na světě, které je zastoupené i v ČR a SR, je na celém světě uznáváno jako osvědčení moderního sportovního a technického potápěče.

CENA
Celková cena tuzemského kurzu včetně českých studijních materiálů a certifikačních poplatků činí 9.900 / 10.900 Kč v případě OWND.

POTÁPĚČSKÁ ZPŮSOBILOST
Na účastníkovi se vyžaduje potvrzení o zdravotního stavu, ještě před začátkem kurzu, ale nejpozději před prvním bazénovým modulem.

PŘIHLÁŠKY
Vyplněné přihlášky zasílejte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. odevzdejte osobně některému ze členů potápěčského klubu Děčín.

Další informace a poradenství na telefonu 775 866 207.

Kalendář akcí

Dokumenty a formuláře

IANTD CENTRAL EUROPE

EDS

Partneři

Děčín sportuje

NSA

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com