Rejnok 2023/2024

Kurzy potápění
Ochutnávky #
Prodej vybavení
Půjčovna
Dětský kroužek
Plnění lahví

Tento kurz potápění nabízí certifikovanému začátečníkovi OPEN WATER DIVER (PADI, CMAS, NAUI, atd.) kurz pokročilého potápění, který rozšíří potápěčské dovednosti v pěti různých oblastech potápění a připraví ho na potápění do hloubek 30-ti metrů.

MÍSTO KURZU
Teoretická část může probíhá v Děčíně v naší učebně nebo na potápěčských základnách v Německu, Chorvatsku nebo Egyptě . Praktické lekce probíhají na bazénu v Děčíně a ponory ve volné vodě na lomech na severu Čech, Německu, taktéž v Chorvatsku nebo Egyptě.

PROGRAM
V průběhu tohoto kurzu získá účastník potřebné znalosti k hloubkovému potápění, potápění v noci, v proudech, z lodě, k potápění k vrakům a také navigaci pod vodou. Kurz lze rozšířit o výuku potápění v suchém obleku.

MATERIÁLY
Při zápisu do kurzu každý účastník obdrží: IANTD Advanced Open Water Diver manuál - v češtině.

VÝSTROJ
Optimální je, pokud účastník kurzu již vlastní svou výstroj. V případě, že kompletní výstroj nevlastní, může si ji za poplatek zapůjčit.

OSVĚDČENÍ
Po úspěšném ukončení tohoto kurzu je účastníkovi uděleno osvědčení pokročilého potápěče ve volné vodě IANTD Advanced Open Water Diver. Toto potápěčské osvědčení, vystavené IANTD USA, největším sdružením rekreačních a technických potápěčů na světě, zastoupeným i v ČR a SR, je na celém světě uznáváno jako osvědčení moderního sportovního a technického potápěče.

CENA
Celková cena tuzemského kurzu včetně českých studijních materiálů a certifikačních poplatků činí 7.900 Kč.

POTÁPĚČSKÁ ZPŮSOBILOST
Na účastníkovi se vyžaduje prokázání jeho potápěčské způsobilosti a lékařské potvrzení zdravotního stavu, ještě před začátkem kurzu.

PŘIHLÁŠKY
Vyplněné přihlášky zasílejte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo odevzdejte osobně některému ze členů potápěčského klubu Děčín.

Další informace a poradenství na telefonu 775 866 207.

Kalendář akcí

Dokumenty a formuláře

IANTD CENTRAL EUROPE

EDS

Partneři

Děčín sportuje

NSA

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com