Rejnok 2023/2024

Kurzy potápění
Ochutnávky #
Prodej vybavení
Půjčovna
Dětský kroužek
Plnění lahví

Tento program je navržen tak, aby dále rozšiřoval a rozvíjel znalosti potápěče v používání EANx dýchacích směsí v prostředí rekreačního potápění. Dále pak také rozvíjí samozřejmě dovednosti ve vodě a nabízí potápěčům lepší porozumění otázek potápění s dýchací směsí EANx a konceptů potápění s ní. Program zahrnuje použití EANx Bottom směsí v rozmezí 21-40% kyslíku a EAN50 jako směs dekompresní.

MÍSTO KURZU 
Teoretická část kurzu probíhá v Děčíně v naší učebně nebo na potápěčských základnách v Německu, Chorvatsku nebo Egyptě. Praktické lekce probíhají na bazénu v Děčíně a ponory ve volné vodě na lomech v Čechách, Německu, taktéž v Chorvatsku nebo Egyptě.

PROGRAM 
Účastník kurzu získá znalosti v následujících teoretických modulech hloubkového potápění:

  • úvod do pokročilého potápění s EANx
  • fyzika plynů
  • fyziologie EANx potápění
  • psychická a fyzická zdatnost
  • výstroj a výzbroj
  • plánování EANx sestupů
  • postupy při úrazech při potápění

Dále každý absolvuje 4 ponorů s využitím EANx směsí a odlišné EANx směsi pro dekompresi.

MATERIÁLY 
IANTD Advanced EANx Manuál

VÝSTROJ 
Kromě standardní výstroje potřebuje účastník kurzu BCD s možností montáže dvou lahví, druhou automatiku a dekompresní bójku. Chybějící výstroj je možné za poplatek zapůjčit.

OSVEDČENÍ 
Po úspěšném ukončení tohoto kurzu je účastníkovi uděleno osvědčení IANTD Advanced EANx Diver. Toto potápěčské osvědčení, vystavené IANTD USA, největším sdružením rekreačních a technických potápěčů na světě, zastoupeným i v ČR a SR, je na celém světě uznáváno jako osvědčení moderního sportovního a technického potápěče.

PŘEDPOKLADY PRO ÚČAST V KURZU 
Potápěčská způsobilost minimálně na úrovni IANTD Deep Diver nebo ekvivalent jiného výukového systému, věk alespoň 15 let, dobrý zdravotní stav případně lékařské potvrzení zdravotního stavu, ještě před začátkem kurzu.

CENA 
Celková cena kurzu včetně studijních materiálů činí 8.900 Kč. V ceně nejsou zahrnuty náklady na dýchací směsi, zapůjčení chybějící výstroje a případné vstupné na lokality.

PŘIHLÁŠKY 
Vyplněné přihlášky zasílejte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo odevzdejte osobně na první hodině kurzu. 

Další informace nebo poradenství na telefonu 775 866 207

Kalendář akcí

Dokumenty a formuláře

IANTD CENTRAL EUROPE

EDS

Partneři

Děčín sportuje

NSA

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com