Rejnok 2023/2024

Kurzy potápění
Ochutnávky #
Prodej vybavení
Půjčovna
Dětský kroužek
Plnění lahví

Vážení rodiče, členové klubu, příznivci potápění, dovolujeme si vám nabídnout možnost společného prázdninového potápění a možnost absolvování potápěčských kurzů v moři v Chorvatsku (Istrie). Lokalita je velice vhodná jak pro potápěče a jejich krásný koníček, tak i jako místo pro krásnou dovolenou nepotápějících se rodiných příslušníků :-)). Níže připojuji základní informace

Chorvatsko - kemp Marina - velice pěkně vybavený kemp, nabídka kempu a aktivit pro děti i dospělé na https://www.camping-adriatic.com/marina-camp-labin. (Děti z kroužku Rejnok, které mají zájem o toto potápění mohou jet buď společně s rodiči nebo ty, které rodiče pustí, mohou po dohodě vyrazit s námi s klubem.)

Termín: 24.7.2021-14.8.2021

Doprava: vlastní nebo je možné nasmlouvat si odvoz prostřednictvím CK Dezka, kdy cesta tam i zpět vychází cca na 2.200,- Kč/osoba, vozem klubu či případně vozem s dalšími členy klubu, kteří vyráží společně s námi (náklady na cestu jsou v těchto případech rozpočítávány dle počtu osob ve voze).

Ubytování:

1. kemp - vlastní či společná parcela (dle domluvy) a na ní ubytování ve vlastním karavu, autě, stanu apod., ceník kempu https://www.camping-adriatic.com/marina-camp-labin/price-list,

2. kemp - mobilehome - cena dle ceníku kempu - https://www.camping-adriatic.com,

3. apartmány v okolí kempu - v případě zájmu můžeme předat kontakty.

Stravování: vlastní (s sebou bereme vařiče, gril, lednice) nebo v okolních místních restauracích a pizzeriích (nabídka je dostatečná).

Pojištění: zařizuje si každý sám.

Potápění: - ponorné vychází cca na 60 Kč/den, plnění lahví na 18 Kč/l, noční ponor 120,- Kč. Půjčovné výstroje klubu viz. ceník http://www.dcdivers.cz/index.php/sluzby/pujcovna-vystroje - pro členy klubu a děti z kroužku Rejnok půjčovné 50% uvedené ceny.

Nabídka potápěčských kurzů a dalších potápěčských aktivit:

1. Open Water Diver, OWD:  kurz pro začínající potápěče s max. hloubkou 18m, cena kurzu 8.900,- Kč, více informací na http://dcdivers.cz/index.php/cinnosti-spolku/kurzy-potapeni/130-open-water-diver-owd-open-water-nitrox-diver-ownd

2. Open Water Diver Nitrox ,OWDN: kurz pro začínající potápěče s nitroxem a s max. hloubkou 18m, cena kurzu 9.900,- Kč, více informací na http://dcdivers.cz/index.php/cinnosti-spolku/kurzy-potapeni/130-open-water-diver-owd-open-water-nitrox-diver-ownd

3. Open Water Diver junior, jOWD - kurz pro začínající potápěče od 12 let věku s max. hloubkou 18m, cena kurzu 8.900,- Kč (pro děti z kroužku Rejnok je cena kurzu 6.500,- Kč), více informací ke kurzu na http://dcdivers.cz/index.php/cinnosti-spolku/kurzy-potapeni/130-open-water-diver-owd-open-water-nitrox-diver-ownd

4. Advanced Open Water Diver, AOWD: kurz pro pokročilejší potápěče s max. hloubkou 30m, cena kurzu 6.900,- Kč, více informací na http://dcdivers.cz/index.php/cinnosti-spolku/kurzy-potapeni/131-advanced-open-water-diver.

5. Pokročilí potápěči mohou dále vybírat z kurzů na http://dcdivers.cz/index.php/cinnosti-spolku/kurzy-potapeni.

6. Ochutnávka potápění v moři - zkušební ponor s potápěčským přístrojem za doprovodu instruktora - cena 1.500,- Kč/ponor, více informací na http://dcdivers.cz/index.php/cinnosti-spolku/ochutnavky-potapeni.

7. Doprovod, dohled (podpora) instruktora ve vodě - pro ty, kteří již mají vlastní potápěčskou certifikaci, ale netroufají si ještě sami na ponor a rádi by využili doprovod zkušeného instruktora. Cena za doprovod ve vodě je 100,- Kč/ponor (v případě 3 a více ponorů/den sleva 200,- Kč/potápěčský den), doprovod na noční ponor 150,- Kč.

Důležité: pokud se rozhodnete naší nabídky využít, prosím o informaci co nejdříve, aby bylo možno rozplánovat kapacitně výstroje i práci instruktorů. Děkujeme:-). V případě dalších dotazů se na nás obraťte, budeme řešit individuálně. Děkujeme a budeme se těšit na viděnou v červnu a červenci v teplém moři :-)), Jana a Mojmír Skalovi, Potápěčský klub Děčín, z.s.

Kalendář akcí

Dokumenty a formuláře

IANTD CENTRAL EUROPE

EDS

Partneři

Děčín sportuje

NSA

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com